התמונות באתר להמחשה בלבד!
הזמנות ותקנון משלוחים
אייקון משאית | מי אנחנו

alon.fishe@gmail.com


האורגים 27- חומרי גלם לאפייה, חד פעמי, כלי בית. 09.00-20.00
שבט ראובן 1- חנות לכלים חד פעמיים
08.00-20.00 
לשליחת הודעות: 050-3043323  
שירות לקוחות בווצטאפ א'- ה' 10:00 - 14:00
    אשדוד                    בקרו אותנו
 
  

לקוחות יקרים- זמן משלוח עד 4 ימי עסקים, ייתכנו עיכובים של עד 7 ימים.

שימו לב!!! מוצרי שוקולד בחודשי מאי-אוקטובר באחריות הלקוח בלבד.

המבצעים לאתר בלבד, המחירים לא תואמים למחירים בחנות.

שירות לקוחות בווצטאפ א'- ה' 10:00 - 14:00

  1. דף הבית
  2. /
  3. חומרי גלם לאפייה

חומרי גלם לאפייה

בכדי לאפות ולבשל כמו שצריך צריך פרט לכישרון ויידע בתחום גם לדעת לבחור נכון חומרי גלם לאפייה. ההבדלים בין חומרי גלם איכותיים יותר לבין חומרים איכותיים פחות ניכרים בתוצאות ובנוחות השימוש. המשיכו לקרוא ונסביר איך והיכן כדאי לרכוש חומרי גלם לאפייה להשגת הטעמים הטובים ביותר. לנוחותכם ניתן לרכוש היום חומרים איכותיים אונליין ולקבל את המשלוח עד לפתח הבית.

חומרים איכותיים = תוצאה טובה יותר

אין זה משנה אם אתם אופים עוגת שוקולד בחושה פשוטה או עוגת קרם מפוארת, תמיד כדאי להקפיד להשתמש בחומרי גלם איכותיים וטריים. עשו לעצמכם כלל לבדוק בכל פעם את רשימת המרכיבים בכל מוצר ותבחרו בהתאם (אחוזי שומן, כמות סוכר/מלח, שימוש בחומרים משמרים ועוד). לאחר כמה שימושים תצליחו כבר לזהות בעצמכם את ההבדלים בין חומרי הגלם ואת ההעדפות שלכם. כך למשל, כדאי להתנסות בכמה סוגים של בצק סוכר, כמה סוגים של קמח, כמה סוגים של תבניות אפייה וכן הלאה.

חנויות עם התמחות בחומרי גלם לאפייה

על מנת להיות בטוחים שאתם מקבלים מוצרים איכותיים וטריים כדאי מראש לרכוש חומרי גלם לאפייה רק בחנויות שמתמחות בתחום. באותן חנויות שמוכרות כמויות גדולות של חומרי גלם לאפייה ישנה סבירות גבוהה שתקבלו את המוצרים הטריים ביותר. הטריות של המוצר מעניקה לו טעמים טובים יותר, גמישות וטווח שימוש ארוך יותר.

שימו לב להנחיות השימוש

אם אתם רוכשים לראשונה מוצר כלשהו כדאי לבחון תחילה את האריזה ולקרוא את הנחיות היצרן. כך תוכלו לדעת האם המוצר כבר מוכן לשימוש, היכן כדאי לאחסן אותו וכמה זמן אפשר לשמור אריזה פתוחה במקרר.

שימו לב לכשרות של המוצרים

רוב המוצרים שנמכרים בארץ הם מוצרים כשרים אך דרגת הכשרות אינה זהה. בכדי שלא לרכוש לחינם מוצרים בהם לא תוכלו להשתמש כדאי מראש לבדוק את דרגת הכשרות. שומרי כשרות ישמחו לגלות חומרי גלם איכותיים מאוד לאפייה בדרגת כשרות של בד"צ. המחירים של המוצרים הכשרים אינם גבוהים מהמחירים של מוצרי תוצרת חוץ. חשוב לציין שגם מוצרים מתוצרת חוץ הם לרוב גם כן מוצרים כשרים אך כדאי לבחון האם דרגת הכשרות עונה לציפיות שלכם.

אבקת צבע אדום

להזמנות:
08-6523022

טואול - אתרים באינטרנט