1. דף הבית
  2. דף אכיל לעוגות

 דף אכיל לעוגות

עוגת יום ההולדת שרוב הילדים והמבוגרים הכי אוהבים היא עוגת שוקולד קלאסית. דף אכיל לעוגות הוא פתרון נהדר לשדרוג של עוגות בחושות פשוטות. בעזרת הדף עוגה פשוטה הופכת לעוגה מעוצבת, מיוחדת והרבה יותר מושקעת ומרגשת. בעבור ילדים אפשר להדפיס דף אכיל לעוגות עם דמויות מצוירות. עוגת יום הולדת למבוגרים תוכלו לקשט עם תמונה שלהם, תמונה משפחתית, תמונת ילדות או כל תמונה אחרת שאתם אוהבים.

מה אפשר להדפיס על דף אכיל?

על גבי דף אכיל לעוגות אפשר יהיה להדפיס כל תמונה או טקסט שיש לכם על גבי קובץ של מחשב. יש לכם הזדמנות להגשים לילד חלום ולעצב בקלות עוגת יום הולדת בכל נושא. תמונות אישיות שלכם ניתנות גם כן להדפסה על דפים אכילים. את הדפים אפשר להזמין בכמה גדלים. עם קצת יצירתיות תצליחו לעצב גם עוגות עגולות עם דף אכיל. אל התמונה תוכלו להוסיף גם טקסט משלכם או ברכה לכבוד המאורע.

איפה כדאי להזמין דף אכיל?

היות ומדובר בקישוט עוגה אכיל אותו אתם, הילדים ושאר האורחים במסיבה עתידים לאכול – ישנה חשיבות להזמנת הדף אל מול חברה רצינית שמתמחה בתחום ועוסקת באפייה ושאר מוצרים לימי הולדת. יחד עם הדף האכיל כדאי להזמין גם קישוטים נוספים לעוגה, כלים חד פעמיים מעוצבים לשולחן המסיבה וקישוטים למתחם. אל תשכחו להזמין גם נרות יום הולדת. האפשרות למצוא את כל הדרוש לכם במקום אחד מהווה יתרון משמעותי.

רעיונות לקישוט עם דף אכיל לעוגות

תמונות אכילות חוסכות לכם לא מעט זמן וכסף. בהשוואה לעלויות של קישוטי עוגות אחרים, דף אכיל לעוגות יהיה הרבה יותר זול. הכנת דמויות מבצק סוכר לקישוט העוגה תהיה הרבה יותר יקרה, מסורבלת ומורכבת. אנשים בכל הגילאים אוהבים לראות תמונות של עצמם ואוהבים עוד יותר לראות את עצמם על עוגת יום ההולדת שלהם. את הדף האכיל תדביקו לעוגה עם קרם שוקולד או קרם אחר. סביב הדף האכיל תוכלו לפזר סוכריות או לזלף קרם לקישוט נוסף של העוגה. הדף יוכל לשמש לקישוט של כל עוגה (גם עוגה שלא אפיתם בעצמכם אלא רכשתם בסופרמרקט או בקונדיטוריה).


דף אכיל לעוגות בוב ספוגלהזמנות:
08-6523022

logo בניית אתרים