תקנון משלוחים / שוברים את הכלים
ברוך הבא לאתר שלנו תודה שבחרתם בחנות שלנו, קנייה מהנה : )
הזמנה באתר שלנו: הרכישה וההזמנה באתר תיעשה ע"י בגיר בלבד או תאגיד המאוגד במדינת ישראל. הרוכש יהיה בעל כרטיס אשראי ישראלי בתוקף. תנאי הכרחי לביצוע העסקה הינו אישור העסקה ע"י חברת האשראי והימצאות כתובת מלאה וברורה למשלוח. שוברים את הכלים אינה מחייבת את כרטיס האשראי לפני הימצאות המוצרים במלאי ולכן העסקה אינה מאושרת באופן סופי עד איסוף כל המוצרים. במידה ומוצר לא קיים במלאי הלקוח לא יחוייב עבורו. מגוון המוצרים באתר כפוף למלאי הזמין בחנות וייתכנו חוסרים או שינויים. במידה ויש חוסרים צוות האתר ייעדכן את הלקוח לפני חיוב ושליחת החבילה. מוצרים במבצע כפופים למוצרים במלאי בלבד ולא בהזמנות מיוחדות. ברכישת מוצרים במבצע שוברים את הכלים רשאית להפסיק את המבצע בכל עת ללא הודעה מוקדמת. בנוסף לעיתים המבצעים לאתר בלבד ולא יתקיימו גם בחנויות.
מוצרי קירור וקפואים: מחיות פרי, פירות קפואים, קצפות, לא יישלחו במשלוח, ניתן לבצע איסוף עצמי מהחנות. 
מוצרי שוקולד: שוקולדים וקישוטי שוקולד במשלוח בחודשי הקיץ החמים באחריות הלקוח בלבד - חודשים: מאי עד ספטמבר.
מוצרים בעלי נפח גדול כגון: קרטונים לעוגה, משטחי M.D.F, ומוצרים בעלי משקל גבוה עלולים להעלות את מחיר המשלוח. שוברים את הכלים תחייב עלות משלוח נוסף בהתאם לצורך לאחר ההזמנה בתיאום מראש ובאישור הלקוח. שוברים את הכלים אחראית לספק מוצר תקין ושלם ללקוח. נזקים/ שברים/ שימוש לקוי - המוצר לא יוחלף, ההחלפה / החזרה תהיה על פי שיקול דעתה הבלעדי של שוברים את הכלים. המחירים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח. שוברים את הכלים רשאית לשנות מחירים באתר בכל עת לשיקול דעתה. 
משלוחים והזמנות:
העובדים בחנות אינם מעודכנים על מצב סטטוס המשלוח, לבירור סטטוס ניתן לפנות לשירות לקוחות במייל alon.fishe@gmail.com
דמי משלוח: משלוח רגיל 40 ש"ח.
                   מעל 499 ש"ח משלוח חינם (לא כולל מארזי קרטון ומשטחים).
מעבר לקו הירוק, אילת והערבה משלוח עד 20 קילו בעלות של 90 ש"ח,  בקנייה מעל 500 ש"ח עלות משלוח היא 45 ש"ח.
(באר אוריה, שדה רמון, מכרות תמנע, אליפז, סמר, יטבתה, גרופית, קטורה, לוטן, יהל, פארן, צוקים , צופר, א.ת ספיר, ספיר, דלק/בסיס עין יהב, עין יהב, חצבה, עידן, עיר אובות, עין חצבה. בסיסים- נווה חריף, נאות סמדר, שיזפון, שיטים, עובדה, שחרות, צוקי עובדה, חיון, סיירים, הר ברך)
זמני משלוח: משלוח עד הבית לכל חלקי הארץ עד 4 ימי עסקים, ייתכנו עיקובים של עד 7 ימי עסקים. 
איסוף עצמי- לאחר ביצוע ההזמנה יש להמתין עד לאישור טלפוני שהזמנתכם מוכנה לאיסוף. באיסוף עצמי על הלקוח לוודא את תקינות ההזמנה בעת המסירה. ימי האספקה כפופים לזמינות המוצרים במלאי ולחברת השליחויות. משלוח עלול להתעכב בעקבות אי מענה של לקוח לתיאום זמן מסירה, חוסרים במלאי, ותיאום מוצר חלופי. במקרה כזה שוברים את הכלים אינה מתחייבת לאספקה עד למענה של הלקוח ואישורו. יום ההזמנה / תשלום אינם נספרים במסגרת ימי המשלוח. זמני האספקה כוללים רק ימי עסקים ואינם כוללים ימי שישי שבת ערבי חג וימי חג. שוברים את הכלים אינה אחראית לאיחור באספקת מוצרים במקרים מסויימים: מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום, מזג אויר קשה, שביתות בחברת השילוח, מגיפות ועוד.. אופן המשלוח ודמי המשלוח יבחרו ע"י הלקוח בזמן אישור ההזמנה, ליד כל סוג משלוח יישנו מחיר אשר יתווסף לסכום הסופי לתשלום. במקרה של משלוח שחוזר אלינו בשל אי מענה לתיאום מסירה או שגיאה בפרטים שנמסרו הלקוח לא ייקבל החזר בגין דמי משלוח.
ביטולים: ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 ימים מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית, לא נפתחו ולא נעשה בהם שימוש. במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה כסף / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם בהצגת הקבלה / חשבונית פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר על פי הקבוע בחוק. לא ניתן להחזיר מוצרי מזון. ניתן להחזיר מוצרים בסניפים באשדוד: שבט ראובן 1 / או באמצעות שליח על חשבון הלקוח לאחד הסניפים. שוברים את הכלים שומרת לעצמה את הזכות לבטל עיסקה במקרה בו תימצא טעות בהגדרת מוצר, בפרטיו, מחירו או כל טעות בפרסום המוצר. במקרה של ביטול הזמנה לאחר שהחבילה יצאה לחברת השליחויות הלקוח יחוייב בגין תשלום מלא על דמי המשלוח. במקרה של החזרת חבילה שכבר סופקה\או יצאה באותו היום של ההזמנה, המשלוח בגין ההחזרה ישולם ע"י הלקוח.
בהצלחה ועומדים לשרותך בכל עת  08-6523022.
logo בניית אתרים