התמונות באתר להמחשה בלבד!
הזמנות ותקנון משלוחים
אייקון משאית | מי אנחנו

alon.fishe@gmail.com


מבוא הנרקיס 2- אפייה 08-9923299
שבט ראובן 1- חד פעמי  08-6523022 
לשליחת הודעות: 050-3043323  
שירות לקוחות א'- ה' 10:00 - 19:30
    אשדוד                    בקרו אותנו
 
  

בצק סוכר

הבצק של עלמה פשוט וקל לעבודה מתאים לפיסול לכיסוי עוגות ולכל מטרה עכשיו באריזות אישיות להנאתכם קישוטי בצק סוכר
מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א

בצק סוכר הוא אופציה נהדרת לעיצוב עוגות לימי הולדת או כל מאורע משמח אחר. עבודה נכונה עם בצק סוכר תיצור בעבורכם עוגה מיוחדת במינה. לאחר שתלמדו את הטכניקה הבסיסית תגלו שהיכולות שלכם משתפרות עם כל עוגה נוספת שתעצבו. בעזרת קישוטי בצק סוכר תצליחו להגשים כל חלום על עוגת יום הולדת מיוחדת או עוגת חתונה לא שגרתית.

איך מכינים קישוטי בצק סוכר?

הדרך המהירה והפשוטה ביותר לעיצוב עוגות עם בצק סוכר תהיה רכישת קישוטי בצק סוכר מוכנים. כיום, ניתן להזמין אונליין גם בצק סוכר לעיצוב עצמי, גם צבעי מאכל וגם קישוטי בצק סוכר בכמה סגנונות. הכנה עצמית של קישוטים תהיה ציפוי של העוגה עם בצק סוכר בכל צבע בו תבחרו יחד עם שילוב של כיתוב אותיות בצק סוכר. אופציה נוספת תהיה עיצוב חיצוני של העוגה בצורת מתנה.

עבודה נכונה עם בצק סוכר

בין אם החלטתם לעצב בעצמכם קישוטי בצק סוכר ובין אם החלטתם לרכוש קישוטים מוכנים, כדאי שתכירו את התכונות של הבצק ואת הטכניקות הבסיסיות. בצק סוכר הוא בבסיסו בצק לבן עם טעם מתוק וריח עדין של וניל. המרכיבים העיקריים בבצק הם סוכר ומים. אפשר לצבוע בקלות בצק סוכר עם צבע מאכל בכל צבע שתרצו. כדאי לצבוע את הבצק עם צבע מאכל איכותי ככל האפשר. את בצק הסוכר יש לשמור באריזה אטומה במקום יבש. בצק שמאוחסן באריזה לא אטומה מתייבש במהירות.

במהלך העבודה עם הבצק עליכם להקפיד שלא להרטיב את הבצק יתר על המידה. בצק סוכר רטוב הופך לעיסה דביקה. שימוש במים אמנם נדרש על מנת להדביק אלמנטים זה לזה בקישוט העוגה אך יש להקפיד להשתמש בכמות קטנה של מים. עוגות עם קישוטי בצק סוכר יש אחסן בקום יבש וקריר אך לא במקרר. אחסון של העוגה במקרר יגרום להתרככות של קישוטי הבצק ומריחת הצבעים.

איזה ציוד דרוש לעיצוב קישוטי בצק סוכר?

חותכנים, חותמות, מכחולים, תבניות, גלגלות ושאר אביזרים יוכלו לשמש אתכם לעיצוב העוגה. הציוד יוכל לעזור לכם אך הוא לא הכרחי. אפשר לעצב עוגת בצק סוכר יפהפייה גם ללא כלים מיוחדים.

טואול - אתרים באינטרנט