התמונות באתר להמחשה בלבד!
הזמנות ותקנון משלוחים
אייקון משאית | מי אנחנו

alon.fishe@gmail.com


האורגים 27- חומרי גלם לאפייה, חד פעמי, כלי בית. 09.00-20.00
שבט ראובן 1- חנות לכלים חד פעמיים
08.00-20.00 
לשליחת הודעות: 050-3043323  
שירות לקוחות בווצטאפ א'- ה' 10:00 - 14:00
    אשדוד                    בקרו אותנו
 
  

לקוחות יקרים- זמן משלוח עד 4 ימי עסקים, ייתכנו עיכובים של עד 7 ימים.

שימו לב!!! מוצרי שוקולד בחודשי מאי-אוקטובר באחריות הלקוח בלבד.

המבצעים לאתר בלבד, המחירים לא תואמים למחירים בחנות.

שירות לקוחות בווצטאפ א'- ה' 10:00 - 14:00

  1. דף הבית
  2. /
  3. חד פעמי לאפייה

מוצרי חד פעמי לאפייה 

הכול מסכימים שמוצרי חד פעמי לאפייה הם המצאה נפלאה. השימוש בהם אינו דורש מכם את שטיפת התבנית או החזרת כלי ההגשה. כיום כמעט בכל בית נעשה שימוש קבוע במוצרי חד פעמי לאפייה של עוגות, מאפים, לחמים ותבשילים. השימוש בתבניות חד פעמיות הפך כל כך פופולרי עד שאפשר למצוא היום מבחר גדול של מידות, גדלים וצורות. קיימים היום גם מוצרים חד פעמיים שמתאימים להקפאה, קירור והגשה.

יתרונות של מוצרי חד פעמי לאפייה

אם אתם מתלבטים האם להשתמש במוצרי חד פעמי וחוששים מהתוצאות או מהעלויות כדאי שתכירו את היתרונות של המוצרים החד פעמיים. מוצרי חד פעמי לאפייה הם מוצרים זולים ונוחים לשימוש שאינם דורשים שטח אחסון רב במטבח. אם אתם מתבקשים להביא עוגה או מאפה לפיקניק או לגן של הילד – שימוש בתבנית חד פעמית יאפשר לכם לשלוח את המאפה מבלי לדאוג להחזרת התבנית. מוצרי חד פעמי יהיו שימושיים גם כאשר תתבקשו להביא מנה כשרה ואנכם בטוחים האם התבניות שלכם בבית כשרות.

אלו סוגים של תבניות חד פעמיות כדאי להכיר?

מוצרי חד פעמי עשויים אלומיניום לאפייה תוכלו למצוא במגוון גדלים וצורות. הדגמים הפופולריים ביותר הם תבניות אפייה מלבניות, מרובעות ועגולות. ניתן למצוא גם תבניות עגולות נמוכות בעבור אפיית פאי, תבניות מאורכות לאפיית עוגות אינגליש קייק ותבניות אישיות לאפייה שלמיני מאפים. לפני כל שימוש בתבניות חד פעמיות עשויות אלומיניום חשוב לשמן אותן או לקמח.

חומר גלם פופולרי נוסף שמשמש לאפייה הוא נייר. ניתן לרכוש היום תבניות נייר חד פעמיות במבחר גדלים וצורות. את תבניות הנייר לא צריך לשמן או לקמח לפני השימוש. שימוש במוצרי נייר נפוץ מאוד לאפייה של עוגות אישיות, מאפים אישיים וסופלה. אם אתם נוהגים להשתמש במוצרי חד פעמי עשויים נייר תשמחו לגלות דגמים חדשים של תבניות דקורטיביות בעיצוב חגיגי. תבניות הנייר המעוצבות הן בחירה חגיגית יותר בעבור עוגת יום הולדת.

לא נוכל לסיים סקירה דל מוצרי חד פעמי לאפייה מבלי לציין את עטרות הנייר שמשמשות להגשה של כדורי שוקולד או ממתקי שוקולד וגם לאפייה. פחות מומלץ להשתמש בעטרות נייר לאפייה ללא תמיכה של תבנית שקעים.

מגש חד פעמי לאפייה


להזמנות:
08-6523022

טואול - אתרים באינטרנט